Яка сорбційна сила Біонорма? Наскільки ефективний Біонорм?

Яка сорбційна сила Біонорма? Наскільки ефективний Біонорм?

Є багато класифікацій ентеросорбентів. За однією з них, усі ентеросорбенти (речовини, що очищають наш організм від токсичних речовин) за хімічною структурою діляться на:
• вугільні – на основі активованого вугілля;
• кремнієві – на основі солей кремнію, в тому числі гелеві;
• гелі на основі солей алюмінію, в тому числі на основі глинистих мінералів;
• комбіновані препарати – до них, зокрема, відносяться препарати, що включають харчові волокна і пектини.

Ентеросорбент Біонорм складається з харчових волокон і лактулози. Сили Біонорма досить для проведення адекватної ентеросорбції. Біонорм – сучасний ентеросорбент, який має в 10-20 разів більшу сорбційну силу порівняно з вугіллям. Тобто 1 таблетка Біонорма дорівнює за силою ефекту 10-20 таблеткам активованого вугілля. До того ж, на відміну від звичайних ентеросорбентів, Біонорм є комплексним засобом, який поєднує виражену сорбційну та пребіотичну дію. З огляду на натуральність компонентів, Біонорм можна приймати тривалий час, не ризикуючи створити в організмі дефіцит корисних речовин.

НА ЦЮ Ж ТЕМУ

Чи є аналоги Біонорма?

Чи є аналоги Біонорма?

На фармацевтичному ринку України немає препаратів (лікарських засобів і дієтичних добавок), цілком аналогічних Біонорму. Біонорм являє оригінальну комбінацію (таку, що не має аналогів) 2-х видів харчових волокон і пребіотика для оптимізації роботи кишечника.

Продовжити читання
Що таке харчові волокна?

Що таке харчові волокна?

Харчові волокна – один із дуже важливих елементів харчування людини, дефіцит у яких зазнає сучасна людина. Вони, окрім усього іншого, є натуральними ентеросорбентами. Зокрема, лігнін і целюлоза мають виражену здатність зв’язувати токсини, алергени, важкі метали та радіонукліди.

Продовжити читання
Навіщо потрібні харчові волокна?

Навіщо потрібні харчові волокна?

Нестача харчових волокон у щоденному раціоні людини може бути причиною виникнення таких захворювань, як рак товстого кишечника, апендицит, жовчокам’яна хвороба, цукровий діабет, ожиріння, атеросклероз, ішемічна хвороба серця, варикозне розширення і тромбоз вен нижніх кінцівок. Харчові волокна покращують моторику шлункового-кишкового тракту і є добрими сорбентами, тому сприяють виводу з організму токсичних речовин і радіонуклідів. Прийом харчових […]

Продовжити читання
ВИБАЧТЕ, ЩОБ НАДАТИ ВАМ ДОСТУП ДО ЦИХ МАТЕРІАЛІВ, МИ ПОВИННІ ПЕРЕКОНАТИСЯ, ЩО ВИ ЛІКАР. БУДЬ ЛАСКА, ВИБЕРІТЬ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ НИЖЧЕ:
Корисна мікрофлора кишечника синтезує:
Вітамін C Білірубін Коліцин В
ВИБАЧТЕ, ВАШІ ВІДПОВІДІ НЕ СПІВПАДАЮТЬ З ПРАВИЛЬНИМИ.