Питання та відповіді

Чи є аналоги Біонорма?

На фармацевтичному ринку України немає препаратів (лікарських засобів і дієтичних добавок), цілком аналогічних Біонорму. Біонорм являє оригінальну комбінацію (таку, що не має аналогів) 2-х видів харчових волокон і пребіотика для оптимізації роботи кишечника.

Що таке харчові волокна?

Харчові волокна – один із дуже важливих елементів харчування людини, дефіцит у яких зазнає сучасна людина.
Вони, окрім усього іншого, є натуральними ентеросорбентами. Зокрема, лігнін і целюлоза мають виражену здатність зв’язувати токсини, алергени, важкі метали та радіонукліди.

Навіщо потрібні харчові волокна?

Нестача харчових волокон у щоденному раціоні людини може бути причиною виникнення таких захворювань, як рак товстого кишечника, апендицит, жовчокам’яна хвороба, цукровий діабет, ожиріння, атеросклероз, ішемічна хвороба серця, варикозне розширення і тромбоз вен нижніх кінцівок. Харчові волокна покращують моторику шлункового-кишкового тракту і є добрими сорбентами, тому сприяють виводу з організму токсичних речовин і радіонуклідів. Прийом харчових волокон (клітковини, лігніну й пектину) в їжу може бути одним із способів профілактики розвитку злоякісних пухлин. Значення цього фактору особливо зростає в зв’язку з повсюдним забрудненням довкілля.

Які харчові волокна входять до складу Біонорма?

До складу Біонорма входять два види харчових волокон: лігнін і целюлоза, котрі мають корисні для кишечника властивості.

Що таке пребіотик і який саме входить до складу Біонорма?

Пребіотик – це харчовий інгредієнт у вигляді речовини чи комплексу речовин, який за регулярного вживання сприятливо діє на організм людини, стимулюючи нормальне функціонування кишечника. До складу Біонорма входить пребіотик лактулоза.
Лактулоза не всмоктується в шлунку і тонкій кишці та практично в незмінному вигляді потрапляє у товстий кишечник. Лактулоза є ідеальною їжею для корисних біфідо- і лактобактерій, природніх мешканців кишечника. Лактулоза, стимулюючи ріст нормальної мікрофлори кишечника, сприяє підтримці антиінфекційного захисту організму.

Яка користь від Біонорма і які ефекти чинить Біонорм?

Біонорм є додатковим джерелом харчових волокон (лігніну та целюлози) і пребіотика (лактулози). Біонорм може бути рекомендований як засіб, що сприяє виведенню шлаків та токсинів, нормалізації мікрофлори кишечника та гармонізації діяльності шлунково-кишкового тракту.
Лігнин і целюлоза мають високу сорбційну активність, котра дозволяє зв’язувати й виводити патогенні бактерії, продукти їх розпаду, а також токсини. Харчові волокна беруть участь у нейтралізації деяких продуктів обміну речовин, в тому числі білірубіну, холестерину, сечовини та інших. Лактулоза сприяє нормалізації обміну білків, жирів та вуглеводів, засвоєнню вітамінів, мікро- та макроелементів.
Комплексна дія компонентів сприяє формуванню нормальної мікрофлори кишечника, зменшенню шкірних проявів дисбактеріозу мікрофлори, зменшенню наслідків різних захворювань ШКТ.
Біонорм нетоксичний, не всмоктується і діє тільки в просвіті шлунково-кишкового тракту, без пошкодження слизової кишечника.

Чим Біонорм відрізняється від активованого вугілля, в тому числі Сорбекса?

Біонорм – сучасний ентеросорбент, який має в 10-20 разів більшу сорбційну силу, аніж вугілля. Тобто 1 таблетка Біонорму дорівнює за силою ефекту 10-20 таблеткам активованого вугілля. До того ж, на відміну від звичайних ентеросорбентів, Біонорм є комплексним засобом, який поєднує виражену сорбційну та пребіотичну дію.

Чи має Біонорм побічні ефекти, чи діє він негативно на слизову кишечника?

Біонорм нетоксичний, не всмоктується і м’яко діє тільки в просвіті шлунково-кишкового тракту, не пошкоджуючи його. У Біонормі відсутній бактеріальний компонент, що підвищує безпечність його застосування. Протипоказанням до застосування Біонорма є підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарата.

Чим Біонорм відрізняється від інших ентеросорбентів?

На відміну від звичайних ентеросорбентів, Біонорм є комплексним засобом, який поєднує виражену сорбційну та пребіотичну дію. Він випускається у вигляді таблеток, які набагато зручніші, ніж порошкова форма.

При яких станах можна застосовувати Біонорм?

Як додатковий засіб при харчових отруєннях, похмільному синдромі, дисбактеріозі, у тому числі після прийому антибактеріальних препаратів; при хронічному коліті, синдромі подразненого кишечника, атопічних дерматитах і хронічній кропив’янці.

Задати питання
* Усі поля обов`язкові для заповнення
Дякуємо за запитання!
Відповідь на нього буде опублікована у цьому розділі або ми зв`яжемось з вами особисто за вказаними контактними данними
ВИБАЧТЕ, ЩОБ НАДАТИ ВАМ ДОСТУП ДО ЦИХ МАТЕРІАЛІВ, МИ ПОВИННІ ПЕРЕКОНАТИСЯ, ЩО ВИ ЛІКАР. БУДЬ ЛАСКА, ВИБЕРІТЬ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ НИЖЧЕ:
Корисна мікрофлора кишечника синтезує:
Вітамін C Білірубін Коліцин В
ВИБАЧТЕ, ВАШІ ВІДПОВІДІ НЕ СПІВПАДАЮТЬ З ПРАВИЛЬНИМИ.