Яка користь від Біонорма і які ефекти чинить Біонорм?

Яка користь від Біонорма і які ефекти чинить Біонорм?

Біонорм є додатковим джерелом харчових волокон (лігніну та целюлози) і пребіотика (лактулози). Біонорм може бути рекомендований як засіб, що сприяє виведенню шлаків та токсинів, нормалізації мікрофлори кишечника та гармонізації діяльності шлунково-кишкового тракту.
Лігнин і целюлоза мають високу сорбційну активність, котра дозволяє зв’язувати й виводити патогенні бактерії, продукти їх розпаду, а також токсини. Харчові волокна беруть участь у нейтралізації деяких продуктів обміну речовин, в тому числі білірубіну, холестерину, сечовини та інших. Лактулоза сприяє нормалізації обміну білків, жирів та вуглеводів, засвоєнню вітамінів, мікро- та макроелементів.
Комплексна дія компонентів сприяє формуванню нормальної мікрофлори кишечника, зменшенню шкірних проявів дисбактеріозу мікрофлори, зменшенню наслідків різних захворювань ШКТ.
Біонорм нетоксичний, не всмоктується і діє тільки в просвіті шлунково-кишкового тракту, без пошкодження слизової кишечника.

НА ЦЮ Ж ТЕМУ

Чи є аналоги Біонорма?

Чи є аналоги Біонорма?

На фармацевтичному ринку України немає препаратів (лікарських засобів і дієтичних добавок), цілком аналогічних Біонорму. Біонорм являє оригінальну комбінацію (таку, що не має аналогів) 2-х видів харчових волокон і пребіотика для оптимізації роботи кишечника.

Продовжити читання
Що таке харчові волокна?

Що таке харчові волокна?

Харчові волокна – один із дуже важливих елементів харчування людини, дефіцит у яких зазнає сучасна людина. Вони, окрім усього іншого, є натуральними ентеросорбентами. Зокрема, лігнін і целюлоза мають виражену здатність зв’язувати токсини, алергени, важкі метали та радіонукліди.

Продовжити читання
Навіщо потрібні харчові волокна?

Навіщо потрібні харчові волокна?

Нестача харчових волокон у щоденному раціоні людини може бути причиною виникнення таких захворювань, як рак товстого кишечника, апендицит, жовчокам’яна хвороба, цукровий діабет, ожиріння, атеросклероз, ішемічна хвороба серця, варикозне розширення і тромбоз вен нижніх кінцівок. Харчові волокна покращують моторику шлункового-кишкового тракту і є добрими сорбентами, тому сприяють виводу з організму токсичних речовин і радіонуклідів. Прийом харчових […]

Продовжити читання
ВИБАЧТЕ, ЩОБ НАДАТИ ВАМ ДОСТУП ДО ЦИХ МАТЕРІАЛІВ, МИ ПОВИННІ ПЕРЕКОНАТИСЯ, ЩО ВИ ЛІКАР. БУДЬ ЛАСКА, ВИБЕРІТЬ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ НИЖЧЕ:
Корисна мікрофлора кишечника синтезує:
Вітамін C Білірубін Коліцин В
ВИБАЧТЕ, ВАШІ ВІДПОВІДІ НЕ СПІВПАДАЮТЬ З ПРАВИЛЬНИМИ.