Засоби від похмілля: як і що робити

Засоби від похмілля: як і що робити

Glass of vodka with pickled cucumbers and garlic on the wooden table

Універсальний засіб від похмілля – чи існує подібне? Чи це лише міф, на кшталт джерела вічної юності чи панацеї, яка позбавляє від усіх хвороб? Над вирішенням цього питання вчені б’ються вже не одне десятиліття…

Народні засоби від похмілля

Народна медицина радить простий засіб від похмілля – розсіл, який практично гарантує набряки та спрагу. Ще в народі популярний такий рецепт: гаряче молоко з добавкою касторової олії – справді, живіт скрутить так, що про похмілля точно забудеш! Ну і звісно також класичні сто грамів – вони доб’ють ледве живу печінку… На жаль, логіки немає в жодному з цих та багатьох інших народних рецептів. Й ефекту від них, звісно, очікувати теж буде наївно.

Наука теж розчаровує. Протягом останніх років вчені пропонують нам приймати як засоби від похмілля відвари з дивовижних рослин, вишневий і грушевий сік і навіть … курячий бульйон – напевно, керуючись тим, що симптоми похмілля (головний біль і слабкість) в чомусь співпадають із симптомами застуди.

Однак, все ж, які б не були кумедні та безнадійні ці рецепти, алкогольну інтоксикацію можна – і необхідно – лікувати! Мало того: це зробити можливо.

Засіб від похмілля: працює після отруєння або на випередження

Коли вам обіцяють «100-відсотково» надійний засіб від похмілля, котрий врятує від головного болю, нудоти та широкого діапазону шлунково-кишкових симптомів, а також панічних атак і докорів сумління – тобто, всього того, що зазвичай супроводжує стан, відомий в науці як «алкогольна інтоксикація» – не вірте: ви вже отруїлися. Продукти розпаду етанолу вже просочилися в життєво важливі органи, й вони висловлюють вам своє обурення всілякими проявами, властивими для похмілля. Тобто це означає, що алкогольне отруєння (посилання на 12 текст) вже настало – і запобігти його можна було тільки утриманням від прийому спиртних напоїв або помірним їх споживанням.

Втім, є одне невелике тимчасове вікно: якщо потрапити в нього з прийомом ентеросорбенту, можна ефективно запобігти або мінімізувати більшість симптомів алкогольної інтоксикації. Головне – вчасно зорієнтуватися в ситуації та прийняти достатню дозу ефективного ентеросорбенту, який зв’яже в кишечнику шкідливі продукти розпаду етанолу.

У разі алкогольної інтоксикації важливо швидко вивести з організму максимум токсичних речовин (в нашому випадку це продукти розпаду етилового спирту), які встигли утворитися з часу прийому «отрути» до усвідомлення того, що прийшла пора приймати антидот. Це дійсно можливо, якщо прийняти лікарський засіб, що чинить одночасно і сорбційну, і стабілізуючу дію. Подібним чином працює препарат Біонорм – це комбінований лікарський засіб від похмілля, котрий також рятує від отруєнь та інтоксикацій різного походження за рахунок синергічної дії трьох активних інгредієнтів.

Засіб від похмілля: потрійне виведення

Перша функція Біонорма – ентеросорбента – допомагає забезпечити якнайшвидшу утилізацію токсичних продуктів розпаду етанолу за рахунок активного інгредієнта рослинного походження лігніну. Цей ентеросорбент фармакологи отримують шляхом глибокої переробки рослинної сировини. Він відрізняється від аналогів потужними сорбційними властивостями: його частинки швидко поглинають молекули токсинів й згодом виводяться з організму в процесі дефекації. Тобто, як ефективний ентеросорбент Біонорм відразу після прийому здатний зв’язати в кишечнику все небажані отруйні сполуки та вивести їх з організму абсолютно природним шляхом.

Друга функція цього препарату – захисна. Біонорм містить в своєму складі лактулозу, тому додатково виявляє пребіотичний ефект, тобто нормалізує травну функцію створюючи оптимальні умови для нормалізації балансу мікрофлори кишечника. Як відомо, лактулоза – один з ефективних пребіотиків, коли мова йде про відновлення екологічного балансу в кишечнику. Це означає, що Біонорм швидко знімає всі шлунково-кишкові симптоми алкогольного отруєння і якомога швидше нормалізує обмін речовин, котрий значно постраждав після алкогольної «катастрофи».

Прискореному відновленню травної функції посприяє також третій компонент препарату, целюлоза – форма клітковини, або харчових волокон, що дієво налагоджує роботу травного тракту і сприяє якнайшвидшому виведенню токсинів.

Загалом комплексна синергічна дія компонентів Біонорма сприяє швидкому та максимально вичерпному усуненню наслідків алкогольної інтоксикації та відновленню нормальної травної функції й мікрофлори кишечника. Важливо те, що Біонорм абсолютно безпечний: цей препарат нетоксичний, він не викликає небажаних побічних явищ або взаємодій.

Біонорм потрібно приймати при алкогольному отруєнні по 2-3 таблетки 2-3 рази на день до або після їжі до повного зникнення дискомфортних чи болючих симптомів.

НА ЦЮ Ж ТЕМУ

Похмілля: що робити?

Похмілля: що робити?

Запитайте десяток людей, що потрібно робити при похміллі – і ви отримаєте стільки ж різних рекомендацій. «Пийте дуже солодкий та дуже міцний чай». «Прийміть аспірин». «З’їжте жирний сніданок» … Чи хоч одна з них допомагає

Продовжити читання
Ліки від похмілля: детоксикація та профілактика

Ліки від похмілля: детоксикація та профілактика

Не втримались і випили зайвого? За недовгий період організм вже встиг відчути всі «принади» дії розпаду етилового спирту й відповів вам належним чином. Правда, у деяких випадках симптоми похмілля обмежуються головним

Продовжити читання
Як позбутися похмілля

Як позбутися похмілля

У житті кожної людини трапляються свята чи важливі події, які хотілося якомога гучніше відзначити в колі друзів або родичів. І трапляється, коли навіть кількість випитого алкоголю невелика, але все однак наступного дня настає похмілля

Продовжити читання
ВИБАЧТЕ, ЩОБ НАДАТИ ВАМ ДОСТУП ДО ЦИХ МАТЕРІАЛІВ, МИ ПОВИННІ ПЕРЕКОНАТИСЯ, ЩО ВИ ЛІКАР. БУДЬ ЛАСКА, ВИБЕРІТЬ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ НИЖЧЕ:
Корисна мікрофлора кишечника синтезує:
Вітамін C Білірубін Коліцин В
ВИБАЧТЕ, ВАШІ ВІДПОВІДІ НЕ СПІВПАДАЮТЬ З ПРАВИЛЬНИМИ.