Проблемна шкіра та Біонорм

Проблемна шкіра та Біонорм

Acne spot pimple - skin care girl and skin problem

Зазвичай, коли мова ведеться про проблемну шкіру, то зазвичай мається на увазі її схильність до висипки, зокрема вугрової, а також до підвищеної секреції сальних залоз. Втім, це поняття варто було б розширити: будь-яку шкіру, схильної до стійкого вираженого запалення, можна назвати проблемною – вона надто різко та бурхливо реагує навіть на незначні зміни в зовнішньому середовищі або в режимі косметичного догляду: покривається червоними плямами, прищами, одним словом, «дратується» й взагалі постійно завдає клопотів.

Проблемна шкіра: проблеми визначення

Дійсно, нерідко такі реакції пов’язані з характерною для акне дисфункцією сальних залоз та волосяних фолікулів (в основному, це трапляється при жирному типі шкіри). Втім, часто запальні явища можуть обмежуватися тільки роздратуванням, червоними плямами, почуттям печіння або свербежу – у таких випадках говорити про акне не зовсім доцільно.

Подібні патології шкіри традиційно розглядаються в медицині як багатофакторні – такі, що виникають внаслідок цілого комплексу причин. Серед причин вказують дисбаланс ліпідів, порушення кислотності гідроліпідної мантії шкіри та пов’язаний з ним дисбаланс мікрофлори шкіри. Втім, це поверхневі фактори, справжні ж причини слід починати шукати глибше, всередині організму – адже в багатьох випадках шкіра «сигналізує» про набагато більш серйозні проблеми зі здоров’ям, аніж вугрі, почервоніння або висипка.

Причини проблеми проблемної шкіри

Насправді в формуванні подібних патологій особливе «почесне» місце відводиться дисфункції травної системи. Ми самі часто помічаємо, наскільки негативно відображаються на стані нашої шкіри постійні закрепи, або, навпаки, діарея (котра, до речі, часто є проявом дисбактеріозу кишечника, тобто дисбалансом місцевої мікрофлори).

Найчастіше подібні патології виникають внаслідок неправильного харчування – дієти, де переважають «швидкі» вуглеводи та насичені або транс-жири. Так, щоденний фаст-фуд, харчування на швидку руку в раціоні, що складається з легко засвоюваних вуглеводів, регулярне вживання рафінованих продуктів – все це неодмінно порушує функцію тралення та, безумовно, посилює естетично-косметичні проблеми. Сучасна дерматологія пов’язує нераціональне харчування не лише з акне, але й з іншими патологічними станами – дерматитами, куперозом та розацеа.

Клітковина – гарантія здоров’я та краси шкіри

Саме тому дерматологи й косметологи радять приділяти особливу увагу не лише регулярному та коректному догляду за шкірою, але і збалансувати свій раціон, а саме – підвищити в ньому вміст клітковини (харчових волокон). Медичні фахівці визначили, що раціон дорослої людини повинен містити не менше 25 грамів клітковини (з розрахунку 2000 ккал в день). На жаль, наші сучасники споживають в середньому лише близько 13 грамів харчових волокон на добу.

Між тим дієта з достатньою кількістю харчових волокон не тільки нормалізує кишкову функцію: клітковина вирізняється вираженими сорбційними властивостями, тобто фактично забезпечує природну і повноцінну детоксикацію організму – а це неодмінно якнайкраще впливає на стан шкіри.Численними дослідженнями доведено, що клітковина нормалізує моторику кишечника, сприяє нормалізації його мікрофлори і забезпечує детоксикацій ну дію, а також зменшує рівень холестерину в крові та знижує ризик розвитку запальних (в тому числі алергічних) реакцій.

У той же час доведено, що подібним ефектом вирізняються лише продукти, збагачені нерозчинними харчовими волокнами: до таких відносяться, перш за все, цільнозернові продукти та висівки – вживати таку їжу кожен день у чималій кількості проблематично. Втім, варіантом вирішення проблеми може стати прийом спеціальних засобів, що містять потрібну щоденну дозу цінної нерозчинної клітковини.

Біонорм вирішить усі проблеми проблемної шкіри

Чудовим засобом, який здатен очистити шкіру та забезпечити організм необхідною кількістю клітковини, є препарат Біонорм. Він містить лігнін – натуральний продукт глибокої переробки деревини, що виконує функції природного ентеросорбенту з високою всмоктуючою активністю. Лігнін не тільки відноситься до класу нерозчинних харчових волокон – він ефективно сорбує токсини, включаючи солі важких металів, а також хвороботворні бактерії і віруси. При цьому він не всмоктує поживні речовини та не посилює ризик розвитку дефіциту вітамінів й мінералів: лігнін просто потрапляє після прийому Біонорма в кишечник, захоплює звідти всі небажані речовини та готує їх до виведення.

Виведення токсинів з організму забезпечують два інших інгредієнти Біонорма – пребіотик лактулоза й особливий тип клітковини целюлоза. (До речі, саме завдяки їх наявності Біонорм не підвищує ризик запорів.) Лактулоза посилює перистальтику кишечника та допомагає швидше вивести з організму токсини, котрі зібрав лігнин. Лактулоза також виконує іншу важливу функцію – відновлює баланс мікрофлори кишечника: як пребіотик вона сприяє активному розмноженню корисних мікроорганізмів, а вони вже пригнічують ріст патогенних бактерій, які порушують баланс мікрофлори.

Третій інгредієнт Біонорма – целюлоза – також відноситься до класу нерозчинних харчових волокон. Вона пов’язує воду, стимулює перистальтику кишечника і сприяє відходженню калових мас, перевантажених «баластом« з токсинів, завдяки чому в кишечнику швидко і природно запановує повне благополуччя. Природно, після курсу прийому Біонорма всі позитивні зміни в організмі позначаться на шкірі: вона стане бездоганно чистою.

Схема застосування Біонорма при проблемній шкірі:

  • дорослим і підліткам старше 12 років – по 2-3 таблетки 3 рази на день.

Разову дозу потрібно приймати за 1-1,5 години до або після їди. Курс прийому становить 14 днів, проте тривалість курсу може збільшити лікар (або призначити повторний курс через деякий час) з міркувань терапевтичної необхідності.

Біонорм вирішить всі проблеми проблемної шкіри!

НА ЦЮ Ж ТЕМУ

Ентеросорбенти та вугрова хвороба

Ентеросорбенти та вугрова хвороба

Проблемна шкіра, зокрема така, що схильна до утворення вугрів – болюча точка не лише тинейджерів з їх «перепадами гормонів», але й багатьох дорослих чоловіків та жінок. Причому в старшому віці ця проблема загострюється

Продовжити читання
ВИБАЧТЕ, ЩОБ НАДАТИ ВАМ ДОСТУП ДО ЦИХ МАТЕРІАЛІВ, МИ ПОВИННІ ПЕРЕКОНАТИСЯ, ЩО ВИ ЛІКАР. БУДЬ ЛАСКА, ВИБЕРІТЬ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ НИЖЧЕ:
Корисна мікрофлора кишечника синтезує:
Вітамін C Білірубін Коліцин В
ВИБАЧТЕ, ВАШІ ВІДПОВІДІ НЕ СПІВПАДАЮТЬ З ПРАВИЛЬНИМИ.