Як позбутися похмілля

Як позбутися похмілля

Man Holding Medicine And Glass

У житті кожної людини трапляються свята чи важливі події, які хотілося якомога гучніше відзначити в колі друзів або родичів. І трапляється, коли навіть кількість випитого алкоголю невелика, але все однак наступного дня настає похмілля: у деяких випадках навіть незначна порція алкоголю може викликати цей хворобливий стан. Природно, що єдиним бажанням на наступний день буде дізнатися відповідь на питання: як позбутися похмілля.

Симптоми похмілля

Слабкість, нудота і бурління в животі, іноді запор або діарея, озноб, головний біль і запаморочення – головні ознаки того, що напередодні ви переборщили з алкоголем. Крім цього, порушується серцевий ритм і виникає сильне серцебиття, з’являється тривожність і дратівливість. Подібний стан може тривати майже добу, але це не означає, що потрібно смиренно терпіти і чекати, поки організм сам знайде спосіб позбутися від похмілля.

Чому виникає похмілля і як його позбутися

Похмільний синдром виникає в результаті:

Порушення балансу електролітів. Алкоголь викликає зневоднення організму, і щоб хоч трохи полегшити похмілля, потрібно починати пити рідину. При цьому пити можна практично будь-яку рідину. Краще, якщо це буде вода з лимоном, звичайна вода, сік, квас / розсіл / кефір (позитивно впливають на обмін речовин і нейтралізацію алкоголю за рахунок вмісту молочної кислоти).

Дефіцит поживних речовин. У процесі утилізації алкоголю «витрачається» глюкоза і порушується ряд процесів, пов’язаних з вітамінами групи В.

Проблеми зі сном. Алкоголь відрізняється ще однією негативною здатністю – порушувати сон, позбавляючи людину фази швидкого сну, без якої повноцінно відпочити неможливо. Саме тому, навіть якщо проспати 8 годин, після пристойної дози алкоголю виспатися не вдається.

Негативний вплив на нервову систему. Нервова система стає надчутливою під впливом метаболітів алкоголю – саме тому в цьому стані навіть звичайної інтенсивності світло здається занадто яскравим, а досить глухі звуки – надто гучними.

Як саме позбутися похмілля

Коли вранці у вас виникає єдине питання «Як позбутися від похмілля?», значить, ваш організм не впорався із випитим напередодні алкоголем, і потрібно негайно вживати заходів. Як саме?

Мінеральна вода відмінно посприяє позбавленню від похмілля, оскільки допоможе відновити електролітний баланс.

Прийом вітамінів групи В і аскорбінової кислоти дозволяє покращити важливі метаболічні процеси в організмі.

Трав’яні відвари, компоти, морси і практично будь-які напої вирішують питання очищення і «промивання» організму. (У лікарняних умовах проводять внутрішньовенне введення глюкози, фізрозчину тощо для форсованого діурезу).

Сон – також невід’ємна частина «антипохмільної» програми. Якщо вже так сталося, що ви переборщили із спиртними напоями, не варто поспішати повернутися до бадьорого способу життя. Спати потрібно стільки, скільки вимагає ваш організм.

Біонорм допоможе позбутися похмілля

Проте головна відповідь на питання «Як позбутися від похмілля?» – це швидке і ефективне виведення з організму токсинів і нормалізація моторної функції шлунково-кишкового тракту.

З цими завданнями швидко і ефективно справляється препарат виробництва Київського вітамінного заводу Біонорм , високоефективний ентеросорбент рослинного походження. У його складі – три компоненти: лігнін, лактулоза і целюлоза, які забезпечують швидку комплексну терапевтичну дію. За рахунок лігніну і целюлози Біонорм проявляє виражений дезінтоксикаційний ефект, а також інші властивості сорбенту . Він швидко зв’язує і виводить з організму метаболіти алкоголю, а також продукти життєдіяльності мікроорганізмів, ендо- та екзотоксини. Окрім цього Біонорм покращує ліпідний обмін, нормалізує рівень білірубіну й функцію печінки.

Лактулоза – компонент, що належить до класу пребіотиків. Він не розщеплюється травними ферментами в верхніх відділах шлунково-кишкового тракту, тому в природному вигляді досягає нижніх відділів товстого кишечника. Таким чином лактулоза разом із целюлозою обтяжує калові маси й стимулює моторику кишечника, сприяючи швидкому виведенню токсинів. Пребіотичний компонент також стимулює розвиток корисної мікрофлори кишечника – біфідобактрій, лактобактерій, нормалізує обмін білків, вуглеводів і жирів, сприяє засвоєнню вітамінів, мікроелементів і макроелементів, а також стимулює неспецифічний імунітет.

Пребіотичний ентеросорбент Біонорм природним шляхом виводить з організму токсини і продукти метаболізму. Він безпечний в застосуванні, так як не травмує слизову шлунково-кишкового тракту. Біонорм слід приймати до відновлення самопочуття тричі на день по 2-3 таблетки, таким чином, щоб інтервал з прийомом їжі складав 1-1,5 години.

НА ЦЮ Ж ТЕМУ

Похмілля: що робити?

Похмілля: що робити?

Запитайте десяток людей, що потрібно робити при похміллі – і ви отримаєте стільки ж різних рекомендацій. «Пийте дуже солодкий та дуже міцний чай». «Прийміть аспірин». «З’їжте жирний сніданок» … Чи хоч одна з них допомагає

Продовжити читання
Ліки від похмілля: детоксикація та профілактика

Ліки від похмілля: детоксикація та профілактика

Не втримались і випили зайвого? За недовгий період організм вже встиг відчути всі «принади» дії розпаду етилового спирту й відповів вам належним чином. Правда, у деяких випадках симптоми похмілля обмежуються головним

Продовжити читання
ВИБАЧТЕ, ЩОБ НАДАТИ ВАМ ДОСТУП ДО ЦИХ МАТЕРІАЛІВ, МИ ПОВИННІ ПЕРЕКОНАТИСЯ, ЩО ВИ ЛІКАР. БУДЬ ЛАСКА, ВИБЕРІТЬ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ НИЖЧЕ:
Корисна мікрофлора кишечника синтезує:
Вітамін C Білірубін Коліцин В
ВИБАЧТЕ, ВАШІ ВІДПОВІДІ НЕ СПІВПАДАЮТЬ З ПРАВИЛЬНИМИ.