Ентеросорбенти та вугрова хвороба

Ентеросорбенти та вугрова хвороба

sk

Проблемна шкіра, зокрема така, що схильна до утворення вугрів – болюча точка не лише тинейджерів з їх «перепадами гормонів», але й багатьох дорослих чоловіків та жінок. Причому в старшому віці ця проблема загострюється: якщо в підлітковому віці подібні проблеми шкіри – вугрі, жирний блиск, запалення – можна списати на «гормони», то у випадку дорослого акне в запальний процес залучається багато інших чинників…

Акне: проблема забрудненої шкіри

Акне, або вугрової хвороба – хронічне запальне захворювання шкіри, що виникає в результаті закупорки сальних залоз на тлі підвищеного синтезу шкірного жиру. Це, мабуть, найзагадковіше захворювання, принаймні з тих, з якими стикаються дерматологи: серед причин вугрової хвороби вказують і гормональний дисбаланс, і гігієнічні фактори, і експансію пропіонових бактерій … Серед списку провокаторів загострень акне не останнє місце посідає також нераціональне харчування: висипки акне на обличчі вже давно пов’язали з раціоном, в якому бракує клітковини, але занадто багато цукру, насичених і транс-жирів та «швидких» вуглеводів. Як вважають фахівці, дефіцит клітковини перешкоджає природному очищенню кишечника й навіть всього організму від токсичних речовин і продуктів обміну. Нераціональне харчування з часом відбивається на стані шкіри – висипає запальними елементами, «полірує» шкіру жирним блиском…Що ж, це не дивно, адже шкіра – не лише найбільший, але також найбільш чутливий, вразливий наш орган: коли щось йде не так всередині, вона сигналізує нам про це зовнішніми проявами.

Тим не менше схема терапії акне кардинально не змінюється вже цілими десятиліттями: лікарі й до сьогодні призначають все ті ж самі антибіотики, гормональні препарати і антисептичні зовнішні засоби, які призначали вчора й позавчора. На жаль, в переважній більшості випадків такі препарати не дають гарантії того, що вони порятують від загострень.

Сучасний підхід в лікуванні акне, який останнім часом стає популярним на Заході, дає більш глибоке розуміння причин цього захворювання, тому що він спрямований в першу чергу на нормалізацію раціону харчування й очищення шлунково-кишкового тракту від різних токсичних речовин.

Детоксикація організму = очищення шкіри

Останнім часом в комплексній терапії акне все частіше призначаються ентеросорбенти – особливі лікарські засоби, які виводять з організму так звані шлаки, тобто токсичні речовини, які опосередковано здатні забруднювати нашу шкіру. Ці препарати містять різні діючі речовини, випускаються в різних лікарських формах та розрізняються за ступенем ефективності.

Варто також враховувати, що сорбційні (тобто фактично детоксикаційні) властивості ентеросорбентів безпосередньо пов’язані з пористістю їх структурних частинок: чим більше на цих частинках дрібних отворів – тим ефективнішим буде сорбент. Саме велика кількість пор збільшує площу поверхні структурної частки сорбенту та підвищує ймовірність поглинання ним токсичних сполук: а саме за цим показником й оцінюється ефективність такого лікарського засобу.

В порівнянні з більшістю аналогів, найкраще вбирають токсини сучасні ентеросорбенти натурального походження. Й в лікуванні вугрової хвороби дуже важливо те, що дія таких препаратів спрямована не тільки на «збирання-вбирання» та нейтралізацію токсичних речовин, але й на прискорене їх виведення з організму. З цієї причини при комплексному лікуванні вугрової хвороби в якості препарату вибору рекомендується ентеросорбент нового покоління Біонорм: унікальний склад цього препарату не лише компенсує дефіцит клітковини в організмі, але й забезпечує максимально повну детоксикацію організму.

Біонорм допоможе позбутися вугрів

Біонорм – комбінований лікарський засіб від українського виробника, який містить три активних інгредієнта: лігнін, лактулозу та мікрокристалічну целюлозу. Така вдала комбінація активних компонентів – запорука його дієвості, адже цей препарат не лише сорбує токсини, а й допомагає швидко вивести їх з організму, до того ж природним шляхом. Крім цього Біонорм сприяє нормалізації травної функції, що особливо важливо при частих загостреннях вугрової хвороби.

Біонорм – повністю натуральний препарат, який допоможе вирішити питання детоксикації при акне практично будь-якого ступеня тяжкості. Ефективність застосування Біонорма в лікуванні вугрової хвороби була підтверджена результатами клінічних досліджень. Так, порівняльний аналіз в різних групах продемонстрував набагато кращі результати терапії у пацієнтів з різними формами акне, які приймали ентеросорбенти Біонорм протягом трьох місяців. Зокрема, у них відзначалася позитивна динаміка зниження висипки, зменшення ступеню жирності шкіри й більш активне відновлення її нормальної кислотності (в порівнянні з контрольною групою).

Біонорм призначають дорослим і дітям старше 12 років по 2-3 таблетки 3 рази на день. Разову дозу потрібно приймати за 1-1,5 години до або після їжі. Курс прийому може становити від 14 днів, але його можна при необхідності повторити. Біонорм не «осідає» в організмі й не проникає в кров, тому він абсолютно нешкідливий в застосуванні: це один з найбільш простих у застосуванні сучасних ентеросорбентів, який випускається у зручній формі таблеток.

Біонорм підвищить ефективність лікування вугрової хвороби!

НА ЦЮ Ж ТЕМУ

Проблемна шкіра та Біонорм

Проблемна шкіра та Біонорм

Зазвичай, коли мова ведеться про проблемну шкіру, то зазвичай мається на увазі її схильність до висипки, зокрема вугрової, а також до підвищеної секреції сальних залоз. Втім, це поняття варто було б розширити: будь-яку шкіру, схильної до стійкого

Продовжити читання
ВИБАЧТЕ, ЩОБ НАДАТИ ВАМ ДОСТУП ДО ЦИХ МАТЕРІАЛІВ, МИ ПОВИННІ ПЕРЕКОНАТИСЯ, ЩО ВИ ЛІКАР. БУДЬ ЛАСКА, ВИБЕРІТЬ ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ НИЖЧЕ:
Корисна мікрофлора кишечника синтезує:
Вітамін C Білірубін Коліцин В
ВИБАЧТЕ, ВАШІ ВІДПОВІДІ НЕ СПІВПАДАЮТЬ З ПРАВИЛЬНИМИ.